Busy Polska – Norwegia cena

Zawsze płyniemy promem Świnoujście – Ystad i jedziemy przez Szwecję do Norwegii. Płatność odbywa się u kierowcy.

SpeedNow.pl – Busy do Norwegii

Bezpieczeństwo

W trasę zawsze wysyłamy dwóch doświadczonych kierowców. Nasze auta posiadają ubezpieczenie OC, AC, Assistance oraz NNW dla wszystkich pasażerów. Raz w miesiącu każdy pojazd jest kontrolowany technicznie na stacji diagnostycznej. Każdy pasażer otrzymuje oddzielny fotel z pełnymi pasami, a przestrzeń bagażowa jest dodatkowo oddzielona ścianką.

Punktualność

Mamy stałe godziny wyjazdów za granicę i powrotów do Polski, dzięki czemu mniej więcej znamy godziny odbioru pasażerów. Ostateczna godzina odbioru pasażera podawana jest dzień przed wyjazdem. Jednak trzeba pamiętać, że nie jesteśmy linią autobusową. Odbiór osób odbywa się z podanego adresu, więc możliwe są opóźnienia do 30 minut.

Doświadczenie

Nasza firma organizuje przewozy za granicę od ponad 3 lat, przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwana nam zapewnić państwu bezpieczną i komfortową podróż. Nasi kierowcy posiadają przynajmniej 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Wygoda

Przewozy odbywają się busami 9 osobowymi marki Mercedes Benz. Maksymalna liczba pasażerów to 7 osób, dzięki temu pasażerowie może czuć się swobodnie. Nasze busy wyposażone są w klimatyzację, telewizor oraz gniazda zapalniczek do ładowania urządzeń elektronicznych.

2000+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

3+

LATA DOŚWIADCZENIA

9

OSBŁUGIWANYCH KRAJÓW

Transport osób do Norwegii

 • Cena transportu osób do Norwegii to 750 zł. Cena dotyczy jednej osoby oraz jednego bagażu do 25kg. W przypadku dodatkowych bagaży kierowca może doliczyć opłatę. Cena biletu do Norwegii zawiera już koszt biletu na prom Świnoujście – Ystad z miejscem siedzącym. Szczegóły dotyczące promu w punkcie „Jak przekraczamy granicę?”.

 • Bus Polska Norwegia startuje z Warszawy, podróż zaczynamy co tydzień w nocy z czwartku na piątek. Zależnie od trasy przejazdu zazwyczaj wyjazd do Norwegii rozpoczyna się pomiędzy godziną 19, a 23.

 • Bus Norwegia Polska startuje z okolic lotniska w Oslo-Gardermoen, w niedzielę rano zazwyczaj powrót do Polski rozpoczyna się pomiędzy godziną 0, a 2.

 • Nasza trasa zawsze dopasowana jest do adresu pasażerów, lecz jako że firma ma siedzibę w Warszawie trasa przebiega najczęściej w poniższych okolicach:

  Trasa 1 (środek i północ Polski): Warszawa – Łódź – (Płock) – Toruń – Bydgoszcz – Piła – (Koszalin) – Szczecin – Świnoujście

  Trasa 2 (południe Polski): Warszawa – Radom – Kielce – Kraków – Katowice – (Częstochowa) – Wrocław – Poznań – Szczecin – Świnoujście

  Miejscowości bardziej na wschód jak: Chełm – Lublin – Rzeszów – Mielec – Tarnów i inne obsługiwane są przez zaprzyjaźnione firmy. Więc również je oferujemy, lecz konieczna będzie przesiadka.

 • Trasa do Norwegii po przekroczeniu morza Bałtyckiego rozpoczyna się w porcie Ystad. Nie mamy stałej trasy, zawsze dopasowujemy przejazd do pasażerów. Jednak najczęściej trasa przebiega w następujących okolicach.

  Trasa: Ystad – Malmo – Helsingborg – Halmstad – Goteborg – Moss – Oslo – (Drammen) – lotnisko Oslo-Gardermoen i okolice do 50km od trasy.

  Przy większej liczbie pasażerów z jednego miejsca, jesteśmy w stanie podjechać do miejscowości Uppsala, Vasteras, Orebro czy Mariestad (wtedy przyjmujemy płatność z góry).

 • Granicę zawsze przekraczamy drogą morską promem ze Świnoujścia do Ystad. Prom wypływa w piątek o godzinie 12:30, a dopływa do Ystad około godziny 19.

  W drodze powrotnej z Norwegii do Polski jest to prom Ystad – Świnoujście, który również jest dzienny. Prom wypływa z portu w niedzielę o godzinie 13:40, a dopływa do Świnoujścia około godziny 20.

  Bilet za przejazd zawiera już imienny bilet na prom z miejscem siedzącym. Prom płynie około 6,5h w dzień, więc miejsca do spania nie są obowiązkowe. Miejsce do spania w kajucie można dokupić indywidualnie już na promie.

Cena przejazdu

Rezerwacja przez formularz online

750 zł / 1700 NOK

Rezerwacja telefoniczna

800 zł / 1800 NOK

Zarezerwuj online przez formularz

oszczędź

do 10%

ceny w porównaniu do rezerwacji telefonicznej

Dodatkowe pytania pasażerów

 • Postoje odbywają się na życzenie pasażerów, na najbliższej stacji paliw wyposażonej w toaletę. Większa część podróży odbywa się w nocy gdy pasażerowie śpią, więc bus do Norwegii zatrzymuje się na chwilę przerwy co około 4-5 godzin.

 • Podróż po Polsce zależy od miejsca wyjazdu, przejazd zajmuje maksymalnie 12h.

  Następnie płyniemy promem co zajmuje około 7h.

  Podróż po Szwecji i Norwegii zajmuje maksymalnie 9h.

  Łączny czas na najdłuższej trasie ( bus Warszawa Oslo) zajmuje więc 28h.

  Jednak dzięki jeździe głównie w nocy, w wygodnych indywidualnych fotelach, oraz czasie wolnym na promie (gdzie dostępna jest restauracja, bar, sklepy i inna rozrywka), podróż do Norwegii nie jest męcząca nawet dla osób starszych.

 • Tak, przejazdy do Norwegii odbywają się w trybie door to door. Oznacza to, że pasażera zabieramy z dokładnego adresu i zawozimy pod dokładny adres, dzięki czemu oszczędza na taksówkach czy komunikacji miejskiej.

  Uwaga w przypadku pasażerów z poza trasy przejazdu możliwy jest odbiór przez zaprzyjaźnioną firmę i przesiadka przed promem.

 • Przybliżona godzina odbioru przekazywana jest podczas pierwszej rozmowy z biurem obsługującym przewozy. Ostateczna godzina ustalana jest dzień przed wyjazdem z kierowcą busa. Najlepiej zapisać sobie wtedy kontakt „Busy Norwegia”, gdyż kierowca dzwoni także 30 minut przed samym odbiorem z podanego adresu.

 • Oczywiście jesteśmy legalnie działającą firmą. Każdy pasażer otrzymuje paragon za przejazd za granicę. Na uprzednie życzenie może zostać wystawiona faktura na przewóz osób VAT 8%.

Informacje na temat COVID

Rezerwacja transportu osób

Wyjazd z Polski (Warszawa) czwartek w nocy

Wyjazd z Norwegii (Oslo) niedziela rano

Cena za osobę 750 zł / 1700 NOK

Masz pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez mail.

zadzwoń

Napisz email

biuro@speednow.pl

Busy Szwecja – Opinie klientów

Michał

Warszawa – Oslo

Jechałem z przewoźnikiem, praktycznie od samego początku do końca. Widać, że trasa przejazdu jest sensownie zaplanowana, bo nie czekaliśmy długo przed promem, a z drugiej strony dzięki nocnej jeździe nie staliśmy w korkach.”

Amanda

Poznań – Drammen

"Razem z moim chłopakiem byliśmy ostatnimi pasażerami, którzy wsiedli w Polsce. Podróż do Świnoujścia przebiegła szybko. Później rozprostowaliśmy nogi na promie. A podróż przez Szwecję do Norwegii odbyła się praktycznie w nocy więc przespaliśmy drogę.”

Paczka do Norwegii cena

Paczka do Norwegii informacje

 • Paczka standardowa to paczka zapakowana w karton o wymiarach do 50 cm x 50 cm x 50cm. Waga paczki nie powinna przekraczać 25kg. Paczki standardowe mogą być nadawane z całej Polski na adres naszego kierowcy, a następnie zawiezione przez nas pod dokładny adres w Norwegii. Tak samo w drugą stronę. Paczka po przyjeździe z Norwegii do Polski może być tego samego dnia nadana kurierem na dokładny adres odbiorcy. Ewentualny koszt kuriera na powrocie jest po naszej stronie.

 • Paczka żywnościowa zawiera produkty do spożycia, które mogą ulec zepsuciu, dlatego taka paczka jest priorytetowa i nie jest przekazywana żadnym zewnętrznym kurierom. Paczka jest odbierana w czasie przejazdu do Norwegii lub z Norwegii do Polski. Dlatego zabieramy wyłącznie paczki, które znajdują się na naszej trasie. Czas transportu takiej paczki z adresu na adres wynosi około 24h.

 • Paczka nieregularna to paczka przekraczająca wymiary lub wagę paczki standardowej. Przybliżona cena za paczkę podawana jest od razu telefonicznie, lecz jeśli będzie znacznie odbiegała od opisu kierowca ma prawo doliczyć dodatkową opłatę.

 • Norwegia znajduje się w Europejskim Obszarze Gospodarczym EOG, dlatego zakaz dotyczy standardowych produktów jak w całej Europie.

  Paczki nie mogą zawierać następujących produktów: wyroby tytoniowe, narkotyki i inne substancje psychoaktywne, alkohol, leki, broń, amunicja, fajerwerki, zwierzęta egotyczne, skóry zwierząt, rośliny, nasiona przeznaczone do uprawy, przedmioty o dużej wartości, w tym antyki, dzieła sztuki, złoto itd., pieniądze, mięso, mleko i inne produkty, które nie pochodzą z krajów należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, produkty żywnościowe, które szybko się psują i wymagają przewiezienia w chłodni.

 • Paczki standardowe z całej Polski mogą zostać odebrane przez zewnętrznego kuriera.

  Paczki żywnościowe są zabierane wyłącznie przez kierowcą busa podczas przejazdu Polska Norwegia. W Polsce jest to noc z czwartku na piątek, a dostarczane są w Norwegii sobotę rano. Natomiast paczki z Norwegii do Polski zabierane są w nocy z soboty na niedzielę, a dostarczane do odbiorcy w Polsce w poniedziałek rano.

  Paczki niestandardowe odbierane i dowożone są tak samo jak paczki żywnościowe.

Cena paczek

Paczka standardowa

100 zł / 250 NOK

Paczka żywnościowa

130 zł / 300 NOK

Paczka nieregularna

od 130 zł / 300 NOK

Nadaj paczkę do Norwegii

Cena za paczkę standardową 100 zł / 250 NOK

Cena za paczkę żywnościową 130 zł / 300 NOK

Cena za paczkę nieregularną od 130 zł / 300 NOK

Masz pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez mail.

zadzwoń

Napisz email

biuro@speednow.pl

Nasze busy dostarczyły już prawie

3000

paczek do Norwegii oraz z Norwegii do Polski